Okul temizliği

Kas 21, 2020 Yazılarımız

Belpak Temizlik Şirketi

Okul Temizliği

Belpak Temizlik Şirketi, verdiği hizmetlerdeki tecrübe ve kalite farkı ile, çalışanlarıyla temizliğin her alanında insanlara temizlik hizmeti vermektedir.

Belpak’ın temizlik alanında titizliği ve dikkati her alanda olduğu gibi okul temizliği konusunda da kendini göstermektedir. Belpak covid-19 virüsü kapsamında yürüttüğü faaliyetlerde okul temizliği için ayrı bir çaba sarfetmekte ve öğrenci ve öğretmenlerin sağlığı için verdikleri hizmette her türlü sağlık önlemine özen göstermektedir.

Okul Temizliği geniş kapsamlı bir temizliktir ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmazsa hijyenik bir ortamın sağlanması ve sürdürülmesi neredeyse imkansızdır. Korona virüs vakalarının gün geçtikçe artması ve bu vakaların ölümcül bir hal alması, okullarımızın dezenfekte edilmesini ve temizlenmesini şart haline getirmiştir.

Okulların temizlenmesi uzun süren ve bir ekip gerektiren bir çalışma olduğu için yapılmasında etkili olan temizleme çeşitleri mevcuttur. Yapılan temizlikte öğrencilerin sık sık temas ettiği alanlar, sıra ve masalar ve tuvalet, lavaboların temizliği öncelikli olarak yapılması gerekenlerdir. Bunların yanı sıra sınıfın içindeki camların iç ve dış tarafları da temizliği yapılması gereken yerlerdendir. Temizliğin yapıldığı sırada kullanılan temizlik malzemeleri kesinlikle sağlığa zararlı ve ağır olmayan malzemeler olmalıdır. Bu alanlardan ayrı olarak temizliğinin yapılması gereken diğer alanlar ise merdiven, bahçe, kantin ve giriş kapısıdır.

Okullarımızın temizliğinin öğrenciler ve öğretmenlerin sağlığı açısından önemi çok büyüktür. Okul temizliği uzman bir ekip ve uygun ekipmanlarla çalışan bir temizlik şirketine devredilmelidir. Belpak Temizlik Şirketi bu alanda seçeceğiniz sayılı şirketlerdendir ve Belpak sizin için en iyi tercih olacaktır

ile admin