Fabrika temizliği

Eki 13, 2020 Yazılarımız

Belpak Temizlik Şirketi

Fabrika temizliği

Belpak Temizlik Şirketi’nin 1991 yılından beri İstanbul’un Anadolu yakasında sürdürüyor olduğu temizlik faaliyetleri yirmi altı yıldır tüm kalitesiyle müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Temizliğin hemen hemen her alanında müşterilerine hizmet veren Belpak her zaman tercih edilen bir temizlik şirketi olmuştur. Bu hizmetler ev, işyeri, ofis, inşaat, fabrika vb. gibi yerlerin temizlenmesi, halı, yorgan, koltuk vb. yıkanması gibi temizlik ihtiyacı duyulan yerlerdir.

Bu hizmetler arasında yapılması oldukça önemli bir temizlik ihtiyacı vardır. Fabrika temizliği Belpak’ın uzun yıllardır yürüttüğü bir uygulamadır ve uzun yıllar müşterilerin memnuniyetini sağlamak için kalite ve özveriyle çalışıyor olan çalışanlar ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Uygun malzeme ve temizleyicileri kullanarak fabrikanın tamamını temizleyen çalışanlar müşteri onayı olmadan yapılan işi bitirmezler ve bu yüzden müşterinin firmaya güveni çoğalır ve bu alanda tekrar Belpak’ı tercih etmeleri devamlı hale gelir.

Fabrika temizliği kullanılması gereken uygun malzeme ve makineler ile hızlı ve titiz bir şekilde halledilir. Fabrikanın tüm tarafının temizliği oldukça önemlidir. Tamamı temizlenen fabrika son kez kontrol edilir ve müşteriden onay beklenir. Müşteri beğenmezse temizlik tekrar edilir.

Bu temizlik sırasında yapılması oldukça önemli olan noktalardan biri üretimin yapıldığı makinelerin temizliğinin oldukça iyi yapılmasıdır. Yapılan bakımlar da kesinlikle temizliğe dahil olan bir iş olmaktadı. Bu bakımların yapılması makinenin ömrünü de uzatmak da yardımcı olur.

Bunun dışında, makine ve malzemelerin yağ ve kir çözücü işlevli kimyasal ürünler kullanılarak temizlenmesi çok önemlidir. Bu temizlik çalışması; tecrübeli çalılanlarla, makine operatörünün veya fabrika sorumlusunun refakatiyle olmalıdır. Çalışanlar, iş güvenliği konusunda son derece bilgilendirilmesi ve gerekli olan güvenlik tedbirleri alınmalıdır.

Fabrika temizliği yapılırken; yönetim ofisi, üretim alanı, mutfak ve ortak olarak kullanılan tuvaletler için ayrı temizlik çalışmaları uygulanmalı ve ekip bu şekilde ayarlanmalıdır. Herhangi bir alanda kullanılan temizlik malzemesi başka bir alanda kullanılmamalıdır. Mesela tuvaletin temizlenmesi için kullanılan bez vb. malzemeler mikrop taşınmaması için başka bir alanda kullanılmamalıdır. Ekipin başındaki kişi tüm ekibi kontrol etmeli ve yapılan işteki kaliteye özen göstermelidir.

Fabrika temizliğinde son derece önemli olan bir diğer konu ise kalite ve iş güvenliğinin yanında temizliğin hızlı bir şekilde bitirilmesidir.

Her zaman istediğiniz hizmeti ve temizliği verebilecek tecrübeye ve gerekli temizlik ekipmanlarına sahip olan Belpak Temizlik Şirketi tercih edeceğiniz en iyi tercih olacaktır. Tüm temizlik alanlarında size kolaylık sağlayıp tercih edebileceğiniz sayılı şirketlerden biri olan Belpak Şirketi çalışanlarının bu alanda tecrübeli ve dikkatli olmasında özen göstermektedir.

Her zaman odadaki masaların temizlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni hijyenik bir ortamın sürdürülmesidir. Temiz bir ortamda çoğu zaman başarılı bir ortam oturtmak oldukça kolay olmaktadır. Fabrikada kesinlikle tozlu bir ortam oluşmaması için özel bir sistem geliştirilmelidir ve temizlik her zaman yapılmalıdır. Bu ortamda tozun oluşmaması durumunda hem hastalıkların gelişmesi durdurulur hem de daha kaliteli ürünlerin üretilmesi sağlanır. Bunların olabilmesi için her zaman aynı zaman aralığında bu temizlik yapılmalıdır.

Belpak Şirketi’nin farkları ve avantajları bunlardır. Diğer şirketlerden farkı ve kaliteyi arıyorsanız Belpak sizin için en doğru seçim olacaktır.

ile admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir